DIFFRIENT SMART ERGONOMİK OFİS KOLTUĞU

Diffrient Smart çalışma koltuğu, her türlü ortamı tamamlayan çarpıcı estetiğe sahip akıllı bir Mesh Teknolojili ofis koltuğudur. Her kullanıcı için otomatik bel desteğinin yanı sıra kolaylık ve kullanım kolaylığı da sağlayacak şekilde tasarlanan Diffrient Smart, konfor, stil ve esneklik sunar.

Diffrient Smart çalışma koltuğu, tasarımcı Niels Diffrient tarafından yaratıldı ve Humanscale’nin Liberty ve Diffrient World koltukları gibi Humanscale’nin devrim yaratan Form Algılamalı Mesh Teknolojisini ve her kullanıcı için mükemmel destek sağlamak için mekanizma içermeyen sabitlemeyi kullanıyor.

SMART OCEAN
Aynı zamansız estetiğe, Form Algılama Mesh Teknolojisine ve Diffrient Smart gibi kusursuz işlevselliğe sahip olan Smart Ocean, sürdürülebilir üretime olan bağlılığımızın bir örneğidir. Humanscale, okyanus plastik kirliliğini önlemek için yenilikçi çözümler geliştiren yeni bir girişim olan Bureo ile ortaklık kurmuştur. Smart Ocean, Şili kıyısındaki plastik balık ağları için atık bertaraf noktalarını kolaylaştıran ve atılan malzemelerin toplanması için teşvik sağlayan Bureo’nun Net + Positiva programından kaynaklanan geri dönüştürülmüş malzeme ile üretilmiştir. Smart Ocean, geri dönüştürülmüş okyanus plastiklerini malzeme bileşimine dahil eden ve aynı zamanda Living Product Challenge-sertifikalı olan ilk çalışma koltuğudur.