DIFFRIENT WORLD ERGONOMİK OFİS KOLTUĞU

Diffrient World, Humanscale’in mesh tekniği kullanılan koltukların ilk adımıdır. Tasarımcı Niels Diffrient, şimdiye kadar yapılmış en minimal, tam işlevli çalışma koltuğu yaratmak istedi. Özel sırt ve bel desteği, yenilikçi üç panelli file arkalık ile Diffrient World, tüm Humanscale ürünleri gibi basit, güzel ve işlevseldir.

Tasarım, fizik yasalarını ve kullanıcının vücut ağırlığını kullanarak her bir bireysel kullanıcı için mükemmel bir yaslanma sağlamak için geleneksel mekanizmalara olan ihtiyacı ortadan kaldırıyor. Diffrient World, son kullanıcı dostu bir oturma deneyimi sunuyor.

Niels Diffrient, kullanım kolaylığı ve zahmetsiz işlevsellik sunmak için Diffrient World’ü tasarladı. Ergonomik konfor için otomatik olarak hareket eden koltuğa ve koltuğun arkasına takılan kolçaklara duyarlı ağırlık ayarı ile Diffrient World, her kullanıcıya özel rahatlık sağlar.

Minimal parçalara sahip, yüksek kaliteli, uygun fiyatlı bir çalışma koltuğu olan Diffrient World, uzun ömürlülüğü göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır ve bugün olduğu gibi on yılda sonra da iyi görünecektir.