FREEDOM HEADREST ERGONOMİK OFİS KOLTUĞU

The New York Times tarafından “ofis koltuklarında altın standart” olarak adlandırılan Freedom Headrest, geleneksel çalışma koltukları kavramını yeniden tanımlamaktadır.

Tasarımcı Niels Diffrient, kullanıcıya otomatik olarak adapte olan ve duruştan postüre rahatça hareket etmelerini sağlayan bir ofis koltuğu tasarlamayı amaçladı. Diffrient’in bu farklı yaklaşımı, ergonomik bir çalışma koltuğu için hantal yaslanma kolları ve gerginlik kadranları gibi diğer koltuklarda bulunan karmaşıklıkları ortadan kaldırdı.

Sonuç olarak, kullanıcıya mükemmel bir şekilde uyum sağlayan, modern çalışma koltuklarını, basit, fonksiyonel ve güzel olacak şekilde yeniden icat eden bir yaslanma mekanizması geliştirdi.

Omurganın ihtiyaçlarını otomatik olarak ayarlayan, sürekli destek ve döner bir sırtlık sağlayan yenilikçi sırt çizgisiyle, Freedom Headrest çalışma koltukları, son derece konforludur ve gün boyunca hareketi artırır. Onun zarif ve destekli yastıkları, vücudun doğal hatlarını taklit eder ve üstün konfor için baskı noktası yüklerini azaltır…

Tüm Humanscale ofis koltukları gibi, Freedom Headrest ofis koltuğu da uzun yıllar kullanımdan sonra bile yeni gibi görünmek ve çalışmak üzere tasarlanmıştır.