LIBERTY TASK ERGONOMİK OFİS KOLTUĞU

Liberty Task ofis koltuğu, kullanıcı için sade ve kullanışlı kullanım sunmak amacıyla tasarlanmış, ağırlığa duyarlı ve otomatik bel destekli akıllı bir koltuktur.

Liberty Task ofis koltuğu, benzersiz, minimal bir estetik sunmak ve üzerinde oturan herkes için özel rahatlık sağlamak üzere tasarlandı. Humanscale’nin Different Smart ve Different World koltukları gibi Liberty Task ofis koltuğu da Humanscale’in devrim yaratan “Form-Sensing Mesh Teknolojisi” denilen “Kişinin Ağırlığına Duyarlı”, mükemmel destek ve benzeri görülmemiş bir konfor için mekanizma ve ayar gerektirmeyen yaslanma kullanır.

Minimal estetikle üretilen Liberty Task ofis koltuğu, modern çalışma ortamı için ideal oturma çözümüdür. Otomatik, ağırlığa duyarlı yaslanma, sürekli destek için koltuğun arkasına takılan kol dayanakları ve yenilikçi bir üç panelli file arkalık gibi gelişmiş özelliklerle Liberty Task ofis koltuğu, performansı, sadeliği ve güzelliği bir araya getirir. Geleneksel ofis koltuklarından farklı olarak daha az parça ile zamansız ve çevre dostu bir tasarımdır.