M/FLEX MONİTÖR KOLU

Humanscale’in çoklu monitör kol sistemi M/Flex, alet gerektirmeden dakikalar içerisinde 1 ile 6 monitöre bağlanabilir. M/Flex, standart bir çalışma alanını dinamik, ergonomik bir iş istasyonuna sorunsuzca dönüştürerek, tek bir kutuda çok sayıda ek parça ile standart çalışma yüzeyleriyle bütünleşebilir.

Geleneksel monitör kol sistemlerinden farklı olarak, M/Flex az yer kaplar ve estetiği mevcut çalışma alanını zorlamaz. Modüler tasarımı ve gücü, olağanüstü performans sağlar. Monitörler gelişmeye devam ettikçe, M/Flex’ın çok yönlülüğü onu değişen teknolojik gelişmeler için mükemmel çoklu monitör çözümü haline getirir.

M/Flex monitör kolları ile ekranı en uygun mesafe ve yükseklikte ayarlayarak kullanıcının sağlıklı bir duruşta çalışmasını sağlar. Kolay ve zahmetsiz ekran paylaşımı ve artan masa alanı sayesinde çoklu ekran ile çalışmak, daha kolay hale getirildi. Büyüklüğü ve boyutlandırması zahmetsizce değiştirilebilir bir sistem olan M/Flex, monitör ekleyerek veya çıkararak gerektiğinde kolayca yeniden yapılandırılabilir.